Kariera

 Praca i staż w Szpitalu

Celem uzyskania wiadomości o podstawach i zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych w 5 WOJSKOWYM SZPITALU KLINICZNYM Z POLIKLINIKĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAKOWIE, prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami.

Kandydaci ubiegający się o pracę w 5WSzKzP SPZOZ w Krakowie, którzy składają CV osobiście są zobowiązani do dołączenia podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.
 

Informacje dla kandydatów i zgody:

Informacja dla kandydatów
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

Proces rekrutacji:

Krok 1. My publikujemy ogłoszenie – Ty aplikujesz

Na naszej stronie oraz portalach internetowych publikujemy ogłoszenia na aktualnie poszukiwane stanowisko pracy.

Zapoznaj się z treścią ogłoszenia i zdecyduj, czy przedstawiony w nim zakres obowiązków odpowiada Twoim oczekiwaniom, a Twoje kwalifikacje są zgodne z naszymi wymaganiami.

Swoje cv prześlij na adres: praca@5wszk.com.pl (w temacie wiadomości koniecznie wpisz stanowisko, na które aplikujesz) lub przekaż nam swoje dokumenty osobiście – zapraszamy do naszej siedziby  – Dział Kadr i Szkolenia – Budynek Komendy Szpitala (parter).
W przypadku stanowisk medycznych uwzględnij w dokumentach rekrutacyjnych posiadane przez siebie specjalizacje, kursy, szkolenia.

Jeśli obecnie nie prowadzimy rekrutacji w ramach Twoich kwalifikacji – nie rezygnuj! Aplikuj do NAS!
W temacie lub treści wiadomości zaznacz stanowisko lub zakres, który Cię interesuje.
Skontaktujemy się, aby porozmawiać o możliwość nawiązania współpracy

Krok 2. Kontakt

To etap, kiedy zapoznajemy się z przesłanymi do nas dokumentami (cv) i kontaktujemy z Kandydatami i Kandydatkami. Rozmawiamy wstępnie o ofercie i wspólnie podejmujemy decyzję o spotkaniu. Szczegóły omówimy podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ w procesie zależy nam, aby poznać Twoje kompetencje, doświadczenie, osiągnięcia i zainteresowania.

Krok 3. Poznajmy się

Na tym etapie spotkamy się, aby bliżej porozmawiać o ofercie pracy i Twoich kwalifikacjach oraz doświadczeniu. W spotkaniu z naszej strony będzie uczestniczyć osoba odpowiedzialna za rekrutację oraz kierownik danej jednostki organizacyjnej lub/i osoba zarządzająca Szpitalem. Wspólne spotkanie to też moment, aby poznać Twoje oczekiwania wobec pracodawcy (czyli nas) i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Krok 4. Decyzja

Po spotkaniach nadchodzi czas na podjęcie decyzji i wybór Kandydata/Kandydatki. Wybranej osobie przekazujemy informację z ofertą pracy (warunkami współpracy). To też moment Twojej decyzji o nawiązaniu współpracy z nami.

Pozostałym Kandydatom i Kandydatkom dziękujemy za udział w procesie.

Krok 5. Współpraca i proces adaptacji

To moment, w którym dopinamy kwestie formalne i rozpoczynamy współpracę. Pierwsze tygodnie pracy przewidują proces adaptacji – to czas, kiedy pomagamy poznać nasze struktury oraz stanowisko, wspieramy w uzupełnianiu wiedzy, zapoznajemy z procedurami i specyfiką codziennej pracy.